24 stycznia 2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w XXXII Zjeździe Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki, Robotyki, Cybernetyki,  Mechatroniki oraz Informatyki, który odbędzie się w dniach  19 - 21 maja 2022 roku w Bydgoszczy.

Jestem przekonany, że Nasze spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń związanych z działalnością dydaktyczną, naukowo – badawczą, a także szeroko pojętą współpracą z przemysłem i gospodarką.

Szczegółowe informacje dotyczące Zjazdu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie zjazddziekanow.pbs.edu.pl .

Mam nadzieję, że po raz kolejny spotkamy się w licznym gronie i zaszczycicie Państwo swoją obecnością tegoroczny Zjazd Dziekanów.

dr inż. Tomasz Marciniak, prof. PBŚ

Dziekan